Natječaj za prijem uposlenika u radni odnos Novotel

Natječaj za prijem uposlenika u radni odnos

Zbog povećanja obujma posla i širenja prodajne mreže pružatelj mobilnih telekomunikacijskih usluga “novotel” društvo sa ograničenom odgovornošću Sarajevo, raspisuje.

Natječaj za prijem uposlenika u radni odnos za: Prodajni predstavnik/savjetnik u terenskoj prodaji – 10 izvršitelja

Opis poslova i potrebni uvjeta za zasnivanje radnog odnosa

Opis poslova:

Prodaja tarifa na pretplatu i tarifa na dopune; planiranje, priprema i realizacija prodajne i marketinške aktivnosti;

Analiziranje tržišnih trendova i identificiranje tržišnih prilika za rast i razvoj poslovanja;

Uspostavljanje i održavanje funkcionalnih odnosa s klijentima;

Izvještavanje pretpostavljenih osoba o svim planiranim i realiziranim aktivnostima.

Uvjeti:

Pored općih zakonskih uvjeta za zasnivanje radnog odnosa kandidati moraju ispunjavati sljedeće posebne uvjete:

a) Najmanje srednja stručne sprema; poželjno radno iskustvu na istim ili sličnim poslovima; izražene pregovaračke sposobnosti; organizacijske i prezentacijske vještine; proaktivnost i sposobnost analize tržišta;

b) izražen fokus na ostvarivanje ciljeva i rezultata rada.

c) Mjesto rada: Regija HercegovinaUkoliko smatrate da ste spremni preuzeti navedenu poziciju, te ispunjavate tražene uvjete, motivacijsko pismo i CV, s dokazima o ispunjavanju uvjeta iz natječaja pošaljite isključivo e-mailom na: [email protected]

Natječaj ostaje otvoren do 9.6.2024. godine.Izbor kandidata: Nakon prijave putem maila; [email protected] utvrđujemo ispunjavanje uvjeta navedenih u natječaju i kandidati koji uđu u uži izbor biti će kontaktirani i uključeni u daljni selekcijski proces.

    Podjelite ovu objavu putem