Administrativni djelatnik – “APOLO” d.o.o. Mostar – natječaj za posao

  1. Administrativni djelatnik

Opis posla:

·         Poslovi u domeni kompetencija administratora u odjelu administracije (prijemni pult)

·         Mail komunikacija

·         Direktna komunikacija sa kupcima

·         Odgovornost i temeljitost u obavljanju zadataka

·         Sposobnost planiranja, organiziranja i analize

Uvjeti:

·  SSS ili VSS ekonomskog ili srodnog smjera (smjer nije preduvjet)

·  Korištenje engleskog jezika u govoru i pismu

·  Odlično poznavanje rada na računalu i služenje MS Office paketom

·  Visoko izražena komunikativnost i sklonost timskom radu, prilagodljivost novom okruženju, visoka razina interakcije u direktnoj i telefonskoj komunikaciji

Ukoliko posjedujete tražene vještine i znanja, vaše prijave do 19.04.2023.godine, uz priloženi životopis možete slati  na e-mail adresu:

  [email protected]

 ili putem pošte:

APOLO D.O.O. (ZA NATJEČAJ)

PUT ZA ALUMINIJ bb

88 000  M o s t a r
Tel.: ++387 36 352 830

Natječaj je preuzet iz drugih izvora oglašavanja. Služba za zapošljavanje HNŽ-HNK ne odgovara za navode iz natječaja, izmjene i dopune za vrijeme trajanja natječaja, niti za greške nastale prilikom prenošenja teksta natječaja.

Podjelite ovu objavu putem