Marin Kovačević od instruktora fotografije do vrijednog člana u našem društvu!

Marin Kovačević od instruktora fotografije do vrijednog člana u našem društvu!

“Proteklog vikenda u Mostaru održan je tečaj Medicine gorskog spašavanja po ITLS (International Trauma Life Support) standardima Saveza gorskih službi spašavanja u Bosni i Hercegovini.

Trodnevni Tečaj pohađala su 23 buduća gorska spašavatelja iz GSS HBŽ, HGSS Posušje, GSS Tomislavgrad, HGSS Čapljina, GSS Žepče, GSS Ljubuški, GSS Jablanica i HGSS Čitluk.

Tečaj su izveli instruktori i instruktorski kandidati medicine gorskog spašavanja GSSuBiH.” – za Centar za mlade govori Marin

Bilo bi loše a ne spomenuti kako je Marin, poznatiji među mlađim krugovima kao Maro vrijedan član naše društvene zajednice kod nas se pokazao kao instruktor fotografije u projektu “Digitalna generacija -promicanje zdravlja, sigurnost i kreativnost” gdje je kroz kreativne radionice fotografije pokazivao mladim polaznicima kako rukovati fotoaparatom kao profesionalac! Mari želimo još sličnih projekata, te se nadamo nastavku naših druženja kroz Centar za mlade Čapljina i nekih budućih projekata.

Podjelite ovu objavu putem