Natječaj za posao: RPM Glob Trade traži više radnika

RPM Glob Trade d.o.o. raspisuje natječaj za više radnih mjesta.

Traže mehaničara/vulkanizera i pomoćnog radnika u autoservisu

MEHANIČAR / VULKANIZER

  • Broj izvršitelja: 1 (jedan)
  • Lokacija: Poslovnica Čapljina

Opis radnog mjesta:

  1. održavanje i popravak osobnih vozila, kao i zamjena guma i felgi;
  2. drugi poslovi po nalogu neposredno pretpostavljenoga.

Uvjeti:

  1. završena srednja škola za automehaničara;
  2. poželjno radno iskustvo od najmanje godinu dana;
  3. pozitivan stav prema poslu, kolegama, nadređenima i kompaniji, te
  4. spremnost na timski rad, komunikativnost i želja za dodatnim usavršavanjem.

Nudimo vam:

  1. izazovan i dinamičan posao,
  2. odgovarajuća primanja i
  3. mogućnost napredovanja

Prijavu sa životopisom i eventualne preporuke prethodnih poslodavaca, potrebno je dostaviti na mail adresu [email protected] najkasnije do 11. svibnja 2024. godine

Za više informacija, možete se javiti na brojeve telefona 039/852-187 i 063/555-700. Kandidati koji uđu u uži krug prijava, bit će obavješteni.

Druga pozicija koju traže je:

POMOĆNI RADNIK U AUTO SERVISU

  1. Pomaganje mehaničarima u svakodnevnim aktivnostima,
  2. Manji poslovi po uputama i potrebi

Uvjeti:

  1. završena srednja škola;
  2. pozitivan stav prema poslu, kolegama, nadređenima i kompaniji, te
  3. spremnost na timski rad, komunikativnost i želja za dodatnim usavršavanjem.

Nudimo vam:

  3. mogućnost napredovanja.

Prijavu sa životopisom i eventualne preporuke prethodnih poslodavaca, potrebno je dostaviti na mail adresu [email protected] najkasnije do 11. svibnja 2024. godine.

Podjelite ovu objavu putem